Lumia 535 Türkiye Pazarına Ulaştı!

Lumia 535 Türkiye Pazarına Ulaştı!

Hesaplı mobil cihazlar arasında başarılı ön kamera performansıyla dikkat çekip genç kullanıcıları hedefleyen Lumia 535 sonunda Türkiye'de satışa sunulmaya başladı. Skype kullanımını da kolaylaştıran optimizasyon ayarları sayesinde kişiler listesinden görüntülü arama yapmak artık her zamankinden daha kolay olacak.

Windows Phone 8.1 işletim sistemi kurulu olan Lumia 535, 5 inç ekran genişliği ve 5 megapiksel ön kamerasıyla Selfie çekimlerine önem verenlerin beğenisini kazanmayı amaçlayan cihaz renkli görünümüyle de gençliğin ruhunu yansıtmayı başarıyor.

Ekonomik ürünlerle akıllı telefon dünyasına geçiş yapan gençlerin isteklerini sunmayı hedefleryen Microsoft, Lumia 535 ile Asphalt serisini oynayabileceğiniz bir cihaz sunmayı başarıyor. Telefonu kullananlara sunulan ücretsiz 15 GB OneDrive bulut depolama alanı sayesinde çektiğiniz videoları ve fotoğrafları cihazınızın sağlamış olduğu alanla sınırlı tutmak zorunda kalmayacaksınız. Öğrencinin dostu da olmayı amaçlayan Microsoft, Office paketinden Word, Excel, PowerPoint ve OneNote gibi uygulamaları da yüklenmiş bir şekilde takdim ediyor.

Türkiye'de önerilen satış fiyatı 599 TL olan Lumia 535, Microsoft Türkiye Mobil Cihazlardan Sorumlu Ülke Müdürü Sertaç Şener'e göre inovasyonu herkes için ulaşılabilir kılacak. Parlak yeşil, parlak turuncu, beyaz, koyu gri, camgöbeği mavisi ve siyah renk seçenekleriyle raflarda yerini almaya başlayan ürün, renkleriyle tarzını ortaya koymayı sevenlere birçok opsiyon sunuyor.

Windows ve Windows Phone Mağazalarındaki Uygulama Sayısı 560,000'i Aştı

YORUMLAR