Lumia 930 İçin Windows Phone 8.1 Güncellemesi Yayınlandı

Lumia 930 İçin Windows Phone 8.1 Güncellemesi Yayınlandı

Microsoft'un Nokia ile beraber pazar payında atıldığı macerasında öne çıkan Windows Phone'lu telefonlardan Lumia 930 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme sayesinde Nokia Lumia 930 daha işlevsel hale getirilmeye çalışıldı.

Microsoft geliştirdiği Windows Phone işletim sistemini ortada bırakmamak için elinden geleni yapıyor. İlerleyen günlerde yeni markasıyla tek başına farklı bir telefon geliştirecek fakat bu telefonu geliştirirken eski sürümlerini güncellemeyi de unutmuyor. Windows Phone 8.1 işletim sistemiyle çalışan Lumia 930 için Update 1 güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme işletim sistemini yükseltmiyor, ufak değişiklikler ile telefonda yeniliklere yol açıyor.

Windows Phone 8.1 Update 1 güncellemesiyle birlikte cihazın optimizasyon ayarları düzeltildi. Nokia Lumia 930'un daha verimli performans sunması ve değiştirilen grafik özellikleriyle birlikte daha az güç tüketmesi bekleniyor. Kullanıcıların pek fark etmeyeceği alarm erteleme seçeneği ve bazı dil destekleri de güncelleme paketinin içerisinde yer alıyor.

Eğer Nokia Lumia 930 kullanıyorsanız telefonunuzun ayarlar bölümünden akıllı cihazınızı hemen güncelleyebilirsiniz. Bu güncellemenin ardından diğer Lumia kullanıcıları da bir güncelleme beklentisine girmiş olabilirler. Microsoft’un bu durumu göz önünde bulundurup yeni bir güncelleme yayınlayacağını düşünüyoruz.

En İyi Windows Phone Oyunları

Windows Phone için En İyi Müzik Uygulamaları 

YORUMLAR