Mac için Yeni Outlook Güncellemesi Yayınlandı

Mac için Yeni Outlook Güncellemesi Yayınlandı

Popüler e-posta istemcisi Outlook’un yeni Mac sürümünü yayınlayan Microsoft, Mac için Office’in gelecek sürümünün ise 2015’te kullanıma sunacağını belirtti.

Birçok önemli yazılımını Mac platformu için de kullanıma sunan Microsoft, popüler e-posta istemcisi Outlook’un Mac sürümünü güncelledi. Yeni arayüz ile sunulan Outlook, Office 365 aboneleri için de kullanılabiliyor.

Yeni modern arayüzü ile görsel olarak yenilenen uygulama, veritabanı geliştirmeleriyle daha etkin bir performans ve güvenilirlik sunuyor. Exchange Web Servisleri entegrasyonu ile gelen yeni Outlook,  gerçek zamanlı e-posta akışı için Office 365 push mail desteğini de beraberinde getiriyor.

Office 365 aboneleri, Mac için sunulan Yeni Outlook’a kişisel hesap sayfalarından ulaşabilecekler. Ayrıca, Microsoft’un Mac için Office uygulamasını da güncellemesi bekleniyor. Yeni ana sürümü Mac kullanıcılarının beğenisine sunacak olan Microsoft; Word, Excel, PowerPoint ve OneNote uygulamalarının yer aldığı Office paketini 2015 yılında kullanıma sunacak.

iGetting Audio 5 Kasım'a Kadar Ücretsiz!

YORUMLAR