Mac OS X 10.8.4 Güncellemesi Yayınlandı

Mac OS X 10.8.4 Güncellemesi Yayınlandı

Apple bir yandan mobil dünyayı sallamaya devam ederken ve iOS 7 işletim sistemini geliştirirken elbette Mac OS X'i de unutmuyor ve iMac'ler ile Macbook'lar için de yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Bu güncellemelerden en sonuncusu olan Mac OS X 10.8.4 de bugün içerisinde yayınlandı ve kullanıcıların karşılaştığı pek çok sorunun giderilmesine katkıda bulunuyor.

Güncellemede yer alan değişikliklerden en önemlileri arasında Wi-Fi bağlantılarında yaşanan sorunlar geliyor. Yaşanan bu bağlantı sorunlarının giderildiği güncelleme aynı zamanda Safari 6.0.5 sayesinde internet sitelerindeki sohbet ve oyun uygulamalarında yaşanan donma ve takılmalara da çözüm buluyor.

Masaüstü arkaplan resminin yeniden başlatmanın ardından sıfırlanması, Home dizinine kopyalanan dosyalardaki açılma sorunu, FaceTime'da karşılaşılan ABD dışı numaralar arandığında ortaya çıkan sıkıntılar gibi pek çok irili ufaklı farklı konuda da küçük güncellemeler ve iyileştirmeler bulunuyor.

Sisteminizde bu sıkıntılar görülmese bile güncellemeyi yapmanızı öneriyoruz. Zira güvenlik ve performans iyileştirmeleri de barındıran güncellemenin sisteminizin daha iyi çalışmasını sağlayacağı aşikar.

Mayıs 2013 Android kullanım istatistikleri

YORUMLAR