Mafia 2 Xbox 360, Playstation 3 ve PlayStation Now için Yeniden Çıkış Yaptı

Mafia 2 Xbox 360, Playstation 3 ve PlayStation Now için Yeniden Çıkış Yaptı

Mafia 3'ün çıkmasına az bir süre kaldı ama maceranın bir önceki oyununu yeniden denemek isteyenlere resmi siteden sevindirici bir haber geldi. Empire Bay'de son bir gezintiye çıkmak isteyenler için Mafia 2 Xbox 360, Playstation 3 ve Playstation Now'da tekrar oynanabilir hale geldi. Peki bu fiyatlar ne? 

Mafia serisinin resmi sitesinden dün gelen açıklamada oyunculara güzel haber verildi ama fiyatlar Türkiye açısından pekte iç açıcı görünmüyor. "Mafia 3'ün çıkmasından önce Empire Bay'de son bir geziye çıkmak isteyebilirsiniz. Bugün itibariyle Mafia 2 Xbox 360 ve Playstation 3'de tekrar kullanılabilir ve biz biz Playstation Now'da oynanabileceğini belirtmekten ötürü heyecanlıyız." ifadeleri kullanılan açıklamada, Mafia 2'yi hala oynamayanlar için mükemmel bir zaman olduğunun altı çizildi. 

Mafia 3 çıkmadan önce böyle bir hamlenin yapılması oyunseverleri mutlu etse de, Xbox ve PSN'de 29.99 dolara satışa çıkarılan oyun fiyatıyla eleştirilere maruz kaldı. Playstation Now üyeleri ise aylık hizmet bedeli ödediklerinden hemen oyuna ulaşabilirler. 

Siz ne düşünüyorsunuz? Eski bir oyun için 30 dolar vermeye değer mi?

Mafia 3 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR