Mafia 3'ün Çıktıktan Sonra Alacağı İçerikler Belli Oldu

Mafia 3'ün Çıktıktan Sonra Alacağı İçerikler Belli Oldu

Açık dünya tabanlı aksiyon oyunları denilince GTA ile birlikte akla gelen en önemli oyun serilerinden olan Mafia serisinin son oyunu Mafia 3 kısa süre içerisinde bizlerle olacak. Çıkış tarihi çok önceden belli olan oyun 7 Ekim'de oyunseverlerle buluşacak. Çıkış tarihi yaklaştıkça oyunla ilgili ayrıntılarda gelmeye devam ediyor. Son olarak 2K Games, Mafia 3'e gelecek olan çıkış sonrası içeriğini paylaştı.

Oyunu satın herkese ücretsiz yeni içerikler sunacak olan Mafia 3'ü merakla bekliyoruz. Peki nedir bu ücretsiz içerikler?

Yeni Karakter Giysileri, Silahlar ve Araba Özelleştirmesi

Hayranlar tarafından en çok talep alan isteklerden biri Lincoln’ün giysisi değiştirebilmek oluyordu. Bu özellik nihayet geliyor! Yeni giysiler sayesinde Lincoln tarzınıza daha uygun olarak giyinebilecek. Diğer yandan oyunun çıkışından 30 gün sonra herkes “Judge, Jury and Executioner” altın silah paketine sahip olabilecek.

Mevcut olan araç geliştirmelerini de yeni özelleştirme seçenekleri ile arttıracak olan Mafia 3, arabaları yeni lastikler, şahsınıza özel plakalar ve boyalar ile kişiselleştirebileceksiniz. Ayrıca araçlarınızın performanslarını arttırmak için de daha fazla seçeneğe sahip olacaksınız.

Yeni Hikaye Paketleri

Bir oyunu bitirdiğimizde ilk olarak gelecek olan DLC'leri bekliyoruz. Eğer hoşumuza gittiyse daha fazla hikaye, daha fazla mekan, daha fazla aksiyon görmek istiyor. 2K Games bu konuda da bizlere yardımcı olacak. 7 Ekim öncesinde Mafia 3 üzerindeki son düzeltmeleri yaptıktan sonra yeni hikaye paketleri üzerinde çalışmaya başlayacak olan stüdyo, Lincoln Clay’in New Bordeaux’da geçirdiği zaman ile ilgili daha fazla bilgi verecek olan apayrı deneyimler sunacak. 

Üzerinde çalışılan ücretli üç genişleme paketi:

Faster, Baby!

Lincoln eski aşkı Roxy Laveau ile birlikte New Bordeaux’nun dışında İnsan Hakları aktivistlerini terörize eden yozlaşmış Şerif’i görevinden indirmeye çalışırken sahnede hızlı arabalar, dramatik kovalamacalar ve cesur sürüşler olacak.

Sign of the Times

Bir dizi ayinsel cinayet New Bordeaux’ya korku salıyor. Peder James’in isteği üzerine Lincoln bundan sorumlu tarikatın peşine düşecek ve bu macera onu eski nehir kolunun karanlık kalbinden, şehrin fakir mahallelerinin uyuşturucu güdümündeki karşı kültürüne götürecek.

Stones Unturned

Acımasız bir rakip New Bordeaux’da tekrar ortaya çıkınca Lincoln CIA ajanı John Donovan ile güçlerini birleştirerek Vietnam’ın savaş dolu ormanlarında başlayan bir kan davasını sonuçlandırmaya çalışacak.

Gamescom Kapsamında Mafia 3'ün Yeni Trailer'ı Yayınlandı

Mafia 3'teki Akıl Hocalarımız Kimler?

YORUMLAR