Mafia 3'ün Mobil Sürümleri de Duyuruldu

Mafia 3'ün Mobil Sürümleri de Duyuruldu

Mafia 3 mobil cihazlara da gelecek. Geçtiğimiz haftalarda çeşitli videolarını ve sistem gereksinimlerini yayınladığımız Mafia 3, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için Hangar 13 firması tarafından geliştirilmişti. Yapımcı firma şimdi de oyunun iOS ve Android sürümünün de geliştirildiğini duyurdu.

Dağıtımcı firma 2K Games'in açıklamasına göre mobil platformlar için hazırlanan bu oyun Mafia 3: Rivals ismini alacak. Bu mobil sürümde de senaryo New Orleans'tan esinlenilmiş olan ve New Bordeaux olarak adlandırılan şehirde geçecek. 

Karakterler de normal Mafia 3 ile tamamen aynı olacak fakat oyunun türü normalden farklı olacak. Oyunun normal Mafia 3 gibi açık dünya türünde değil de Battle RPG türünde olacağı açıklandı. Oyunda aynı zamanda diğer oyuncularla rakip olarak oynama desteği de bulunuyor. Bu link üzerinden Mafia 3'ün mobil oyununun sitesine giderek kayıt yaptırabilir ve bonus karakter ile hediye silah gibi şeyler kazanabilirsiniz. 

Mafia 3: Rivals'ın da Mafia 3 ile aynı gün yani 7 Ekim 2016 tarihinde iOS ve Android platformları için çıkış yapacağını belirtelim.

Mafia 3'ün Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Mafia 3'ün Çıktıktan Sonra Alacağı İçerikler Belli Oldu

YORUMLAR