Mafia 3'ün Oynanış Süresi Bir Hayli Uzun Olacak

Mafia 3'ün Oynanış Süresi Bir Hayli Uzun Olacak

Oyun dünyasının önemli serilerinden biri olan Mafia'nın beklenen yeni oyunu Mafia 3 geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Bugün açıklanan detaylar ise Mafia 3'ün oynanış süresiyle ilgili.

Oyunların oynanış sürelerinin kısalığı, günümüz oyunlarında çokça karşılaştığımız bir problem. Nitekim oyunun yapımcı firması Hangar 13'ün, Mafia 3'ün "çok ama çok" uzun bir oyun olacağının haberini verdi. Firmanın başlarından biri olan Haden Blackman, Gamespot'a verdiği röportajda oyunun tekrar oynanınabilirliğinin bir hayli fazla olduğunu ve oyun içerisinde dolu içerik bulunduğunu açıkladı. Söz konusu yapımcı, sözlerine şöyle devam etti:

"Henüz saat olarak oyunun kesin uzunluğunu belirlemedik. Ben de oyunlarda her şeyi yapmadan oyunu bırakamayan bir adamım. Oyunun içerisinde saatlerce ama saatlerce sürecek bir dolu içerik var. Umuyorum ki oyuncular bazı yerleri tekrar oynamak isteyecek ve daha önce görmedikleri şeyleri görecekler. Yine umuyorum ki oyuncular geri gidip saklı elmasları da toplamak isteyecekler".

Blackman'in en dikkat çeken açıklaması, "her oyuncunun kendine ait eşsiz bir hikayesi olacak" oldu. Yani herkes oyunda farklı bir deneyim yaşayacak.

Mafia 3, 7 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. 

Yeni Fragmanıyla Birlikte Mafia 3'ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

Mafia 3 Sistem Gereksinimleri Ne Olacak?

Yeni Mafia 3 Videosu Bugün Yayınlanıyor

YORUMLAR