Mafia 3'ün Resmi Mobil Oyunu Ön Kayıda Açıldı

Mafia 3'ün Resmi Mobil Oyunu Ön Kayıda Açıldı

Mafia 3 belki de son birkaç yıl içinde duyurulan oyunlar arasında en çok ses getirecek yapımlardan bir tanesi. 7 Ekim tarihinde çıkış yapacak olan Mafia 3'ü oynayabilmemiz için geriye çok az bir süre kaldı. 2K Games daha önceden Mafia 3 ile birlikte Android ve iOS platformunda yayınlayacağı resmi Mafia 3 uygulamasını duyurmuştu. Mafia 3: Rivals adı verilen bu uygulama şimdi de ön kayıt sürecine girdi. Ayruca Mafia III: Rivals için ön kayıt yaptıran kullanıcılar ön kayıt yaptırdıkları için ödül de kazanıyorlar.

Mafia 3: Rivals temel olarak rol yapma oyunu oyunu şeklinde tasarlanmış bir mobil mafya oyunu. Mafia 3: Rivals bize kendi mafya örgütümüzü kurma ve bu örgütle Mafia 3'ün hikayesinin geçtiği şehir olan New Bordeux şehrini kontrol altına alma imkanı veriyor. Mafia 3: Rivals'da oyuncular yasadışı yer altı düzenini ellerinde bulundurmak, para kazanmak ve diğer mafyaları baskı altına almak için çabalamaktalar. Online altyapıya sahip oyunda oyuncular birbirleriyle savaşabilmekteler.

Mafia 3: Rivals klasik RPG yapısına sahip bir mobil oyun. Oyunda mafya çetemize üyeler seçiyoruz ve sonrasında çetemizi görevlere gönderiyoruz. Bu görevlerde düşmanlarımızla çarpışarak para ve tecrübe kazanıyoruz. Mafya üyelerimiz savaştıkça seviye atlayabiliyor ve güçlenebiliyor. Ayrıca her mafya üyemizi farklı silahlar, araçlar ve ekipmanlar ile kuşatabiliyor, başarı şanslarını artırabiliyoruz.

Mafia 3: Rivals'a ön kayıt yaptıran oyuncular, oyunu çıktıktan sonraki ilk 48 saat içerisinde indirdiklerinde bonus sandık fırsatını yakalıyorlar. Mafia 3: Rivals'a bu bağlantıları kullanarak ön kayıt yaptırabilir, oyun çıktığında haberdar olabilirsiniz:

Mafia 3'ün Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Mafia 3 Yeni Oynanış Videosuyla Karşımızda!

YORUMLAR