Mağazada iPhone X Bulamayınca Polisi Aradılar!

iPhone X için heyecanlarını dizginleyemeyen ve sabırsızlanan bir grup kullanıcı mağazada aradıkları iPhone X'i bulamayınca ortalığı ayağa kaldırdı ve polisi arayarak duruma müdahale edilmesini istedi.

Hatırlanacağı üzere Apple'ın başındaki isim Tim Cook, tüketicilerin iPhone X telefonları ziyaret ettikleri mağazalarda bulabileceklerini iddia etmişti. 3 Kasım Cuma günü resmi olarak satışa çıkan iPhone X için günler öncesinde Apple mağazaları önünde kuyruklar oluşmuş, telefon için ön siparişler rekor düzeye ulaşmıştı.

Bu yüksek ilgi Apple için sevindirici bir gelişme olsa da beraberinde belli problemleri de getirdi. Amerika - Washington'da yaşanan bir olayda bir alışveriş merkezindeki Apple Store'u ziyaret eden bir grup müşteri, mağaza stoklarında iPhone X olmadığını öğrenince işler çığrından çıktı. Seslerini yükselten ve çok da sevimli olmayan sözler sarfeden grup bir süre sonra mağaza müdürünün iletişim bilgilerini de "kibarca" talep ettiler. Özel güvenlik duruma müdahale etmeye çalışırken, grup polisi çağırarak işleri iyice yokuşa sürdü.

Polis ekipleri mağazaya ulaştıklarında ise iPhone X bekleyen grubun hiç de hoşuna gitmeyecek bir şekilde olaya dahil oldu. Polis ekipleri, kızgın gruba, eğer gerçekten telefona ihtiyaçları varsa bu mağazada iPhone X olmadığını, başka bir yere gidip Android telefon satın alabileceklerini söyledi. Grubun bu gelişmeden sonra nasıl davrandığı ise paylaşılmıyor.

Sizce iPhone X bu kadar eziyet çekmeye değecek bir telefon mu?

 

YORUMLAR