Magic Rush: Heroes, Strateji ve Kule Savunma Oyunlarının Mükemmel Bir Birleşimi

Magic Rush: Heroes, Strateji ve Kule Savunma Oyunlarının Mükemmel Bir Birleşimi

Magic Rush: Heroes çıktığı günden bu yana strateji, RPG ve kule savunma kategorilerini domine eden bir oyun olmaya devam ediyor.

Hem iOS hem de Android platformunda yer alan ve yüksek indirme rakamlarına ulaşan Magic Rush: Heroes, uzun süreler boyunca oynanabilecek, yüksek kaliteli ve üst düzey kalitesine rağmen ücretsiz olarak sunulan bir oyun.

Oyunun en güçlü olduğu noktalar arasında oyun modları yer alıyor. Oyunseverler isterlerse hikaye modunda epik mücadelelere katılabiliyor, isterlerde PvP modda arkadaşlarına karşı mücadele edebiliyorlar. Bunlara ek olarak günlük verilen görevler oyuncuların daima oyuna bağlı kalmasını sağlıyor. Üstelik görevler sürekli olarak değiştiği için tekdüzelik hissine de kapılmıyoruz.

Magic Rush: Heroes'u üç farklı oyun kategorisine koymak mümkün çünkü farklı kategorilerin öne çıkan özelliklerini birbirlerine uyumlu olacakları şekilde kombine etmeyi başarıyor. Örneğin karakterimizi dilediğimiz gibi kişiselleştirebiliyoruz.

Bu arada oyunculara çok sayıda karakter sunuluyor. Bunlardan istediğimiz seçtikten sonra savaşlara dahil olabiliyoruz. Elde ettiğimiz puanlarla da kişiselleştirme işlemlerini yapabiliyoruz.

Oyundaki savaşlar epey çetin geçiyor. Ardı arkası kesilmeyen düşmanlar sürekli olarak saldırıda bulunuyorlar. Kulelerimizi akılcı bir şekilde stratejik noktalara yerleştirerek saldırılara karşı koymaya çalışıyoruz. Aksiyon dozunun yüksek tutulmuş olması oyuncuları cezbeden özellikler arasında. Üstelik tüm bu aksiyonun birbirinden ilgi çekici ve kaliteli görseller eşliğinde sunuluyor olmaları da kayda değer unsurlar arasında.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Magic Rush: Heroes, strateji, rol yapma ve kule savunma türündeki oyunları oynamaktan keyif alan iOS ve Android cihaz sahiplerinin mutlaka denemesi gerekenler arasında.

YORUMLAR