MainGear e-Spor İçin Hazırladığı “Kola Soğutmalı” Bilgisayar Kasasını Tanıttı

MainGear e-Spor İçin Hazırladığı “Kola Soğutmalı” Bilgisayar Kasasını Tanıttı

Maingear e-Spor etkinlikleri için Coca Cola'ya özel bir bilgisayar kasası hazırladı. Kasanın soğutma sisteminde  1LT'lik bir Coca Cola şişsesi dikkat çekiyor. Maingear 1ofONE kasa, zaten bu şişeden çıkan ve kolaya benzer bir renge sıvının kasa içinde dolaşmasıyla soğyor.

Maingear isimli bilgisayar donanımları üreticisi, Coca Cola’nın e-Spor’a olan desteğine dikkat çekmek adına dünyaca ünlü markaya özel bir oyun bilgisayarı kasası hazırladı. 1ofONE serisinin ilk ürünü olan bu özel kasa, Coca Cola’ya özel olarak kolaya benzer bir sıvı ile çalışan soğutma sistemine sahip.

Bilgisayar kasası, üzerinde Coca Cola’ya ait olan #CokeESPORTS” yazısını taşıyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra bilgisayar kasasını ilginç kılan bir diğer şey de, kasada cam şişe kolanın saklanabileceği bir hazne bulunması.

Maingear 1ofONE  donanım özellikleri 

  • Özel sıvı soğutma sistemi
  • Intel i7-6950X 10-Core İşlemci
  • Çift NVIDIA GTX 1080 Ekran Kartı
  • HyperX Fury 16GB DDR4-2666
  • Samsung 950 Pro 512GB M.2 NVMe

EVGA X99 Micro 2Maingear, 1ofONE serisinin bu kasa gibi markalara özel olarak üretilmiş kasalardan oluşacağını duyurdu. Bakalım serinin bir sonraki ürünü hangi marka için, hangi konsept ile üretilecek?

Maingear’dan 34 İnç’lik Oyun Canavarı All-in-one

e-Spora Nereden Başlamalı?

YORUMLAR