Maingear'dan 34 İnç'lik Oyun Canavarı All-in-one

Maingear'dan 34 İnç'lik Oyun Canavarı All-in-one

All-in-one (hepsi bir arada) kişisel bilgisayarlara yeni bir soluk getiren Maingear, oyun oynayabilmek için gerekli tüm optimizasyonları yaparak tam bir canavar bilgisayar üretti.

All-in-one bilgisayarlar denildiği zaman genellikle ofis bilgisayarları akıllara gelir ve daha çok günlük işler için olduğu düşünülür. Bu fikirden rahatsız olan Maingear, yepyeni bir tasarım ile birlikte tam bir oyun canavarı olmaya aday all-in-one bir bilgisayar üretti. Geçtimiz gün CES 2016'da tanıtılan bu bilgisayar oyuncuların yeni gözdesi olabilir.

Alpha 34 adının verildiği bu bilgisayar 34 inç'lik 1440p çözünürlükte kavisli ekrana sahip. Bilgisayar gücünü 18 çekirdekli Xeon işlemciden alırken grafik desteğini ise GeForce GTX Titan X'den sağlıyor. İçerisinde tümleşik sıvı soğutma sistemi bulunan Alpha 34, ASUS ROG Maximus VIII anakart üzerine inşa edilmiş. Bilgisayar aynı zamanda 32 GB tamponsuz RAM içeriyor. Wİ-Fİ, USB 3.0 , 5.1 kanal ses sitemi ise bilgisayarın sahip olduğu diğer özellikler.


Maingear oluşturduğu bu all-in-one PC'ler ile müşterilerinin gözünü bir hayli doyuracak gibi görünüyor. Bilgisayar i3/i5/i7 ve Intel Xeon olmak üzere bir çok farklı donanım seçeneği ile satışa sunulacak. Böyle bir bilgisayara sahip olmak için ise başlangıç fiyatı olarak 1999 Dolar'ı gözden çıkarmanız gerekiyor. Daha üst düzey özellikler için ise cüzdanın ağzını biraz daha açmamız gerekecek.

Tüm CES 2016 Haberleri için Tıklayın

YORUMLAR