Marissa Mayer Artık Gmail Kullanacağı İçin Çok Mutluymuş

Marissa Mayer Artık Gmail Kullanacağı İçin Çok Mutluymuş

İnternet teknoloji sitesi The Verge'de yayınlanan röportajına bakılacak olursa, Yahoo'nun emektar CEO'su Marissa Mayer, bundan böyle Gmail kullanacağı için sevinçten yerinde duramıyor. Google, Marissa'nın kariyerindeki ilk durağı olduğundan belki de kan çekiyordur.

Bir süredir Tamindir.com gündemini de Marissa Mayer'in İşine Son, Maaşına Zam! ve Yahoo Güvenlik Açığı Skandalında Kabak, Marissa Mayer'in Başına Patladı gibi haberlerle meşgul eden Marissa Mayer, hatırlarsanız 2012'de Google'dan ayrılıp Yahoo'nun başına geçmişti. 

Yahoo'da göreve başladığı andan itibaren şirketinde, Google ürünlerinin kullanılmamasına özen gösteren Mayer, şimdi Yahoo'dan da ayrılınca ilk göz ağrısı Google'ın ürünlerine yine sıcak baktığını açıklayan söylemlerde bulunuyor.

The Verge ve CNBC yayın organlarında çıkan haberlere göre Mayer, sektörde 42.1 milyon dolar kazanan bir yöneticiydi. Çalışma arkadaşları tarafından çalışkan ve ikna edici bir lider olarak tanımlanan 42 yaşındaki Mayer, The Verge sayfalarına, "Artık Gmail kullanabileceğim için mutluyum" başlığı ile yerleşti. Bu açıklamanın alt başlığı, yayın organları tarafından Yahoo'ya bir gönderme olarak değerlendirildi.

Marissa Mayer'li Yahoo, Google'ı Geride Bıraktı

Yahoo’da İsim ve Yönetim Değişikliği, Adı Altaba Oluyor ve Mayer Gidiyor

YORUMLAR