Mark Ruffalo’dan Şaşırtan Avengers 4 Açıklaması

Mark Ruffalo’dan Şaşırtan Avengers 4 Açıklaması

Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen karakterlerinden Hulk’a hayat veren Mark Ruffalo, Avengers 4 için yapılan re-shoot’ların (yeniden çekim) yakında biteceğini ve filmi tamamlayacaklarını söyledi.

The Marvelist podcast programında konuşan başarılı aktör Mark Ruffalo, Avengers 4 ile ilgili son gelişmeleri paylaştı. Bu yaz aylarında başlayan yeniden çekimlerin Eylül ayı içerisinde sona ereceğini söyleyen Ruffalo, “Sadece yeniden çekimler yapmayacağız. Filmi tamamlayacağız. Geçen sene çekimleri bıraktığımız zaman film tam olarak bitmemişti”  dedi.

Yeniden çekim haberleri Marvel hayranlarını bir hayli endişelendirmişti. Zira bu sürecin sonunda Avengers 4’teki hikaye kurgusunun değişebileceğinden söz ediliyor. Nitekim Ruffalo’nun “Yalnızca re-shoots yapmıyoruz”  şeklindeki ifadesi, bu düşünceyi destekler türden.

Filmin nasıl biteceğini henüz bilmediklerini söyleyen aktör, yönetmenler Anthony ve Joe Russo’nun da bu konu hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadığını dile getirdi.

Senaryo tarafında bazı değişikliklerin yapılabileceği sinyalini veren Ruffalo, film ekibinin hummalı bir çalışma içinde olduğunu belirtti. 

Öte yandan Ruffalo’ya Hulk’ın beyaz perdede kiminle bir araya gelmesini istersin sorusu da soruldu. “Her zaman için Bruce Banner-Black Widow bir araya gelebilir. Bu ikili iyi bir ekip olacaktır”  cevabını veren ünlü oyuncu, Hugh’u da çok sevdiğini söyleyerek, “Wolverine ve Hulk’ı da bir arada görmek çok harika olur. Hayranlar da zaten bu konuda hep konuşuyor”  dedi.