Mark Zuckerberg Civilization 6'nın Çıkışını Böyle Kutladı

Mark Zuckerberg Civilization 6'nın Çıkışını Böyle Kutladı

Yaptığı her iş olay olan Mark Zuckerberg, son paylaşımıyla yine gündeme gelmeyi başardı. Her halinden büyük bir nerd olduğu anlaşılan Zuckerberg, Civilization serisinin yeni oyununun çıkışını büyük bir heyecanla karşıladığı iki muhteşem fotoğrafla bizlerle paylaştı.

Üniversite zamanlarında ortaya attığı Facebook fikrini, dünyanın en büyük teknoloji girişimlerinden bir tanesi yapmayı başaran Mark Zuckerberg, milyarder olmasının yanı sıra sanki aramızda dolaşan biriymiş gibi yaşamasıyla da çok gündeme geldi. Eski alışkanlıklarını bırakmayan ve sıradan bir yaşam sürmeye devam eden Zuckerberg, Civilization sevdasını da paylaştığı iki fotoğraf ile takipçilerine gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde uzun yıllardır aramızda olan ve gelmiş gçemiş en başarılı strateji oyunları arasında rahatlıkla gösterebileceğimiz Civilization serisinin son oyunu piyasaya çıkmıştı. Oyuncuların büyük bir heyecanla beklediği oyunun piyasaya çıkmasının ardından Mark Zuckerberg de kişisel profilinde Civilization VI oynarken bir fotoğrafını paylaştı ve "orta okuldan bu yana Civilization oynuyorum. Kendisi favori strateji oyunum ve mühendis olmamdaki en büyük etkenlerden bir tanesi. Bugün Civ VI sonunda çıktı ve bu hafta sonu Beast ie birlikte oyunu çözeceğiz" şeklinde bir açıklama yazdı. Paylaştığı görsellerden bir tanesinin de ilk Civilization'a ait olması gözlerimizi de yaşarttı!

"Belki Civ VI oynarken canlı yayın da yaparsın" şeklinde bir yoruma da "biraz öğrendikten sonra belki" şeklinde cevap veren Zuckerberg, ilerleyen günlerde girebileceği yeni sektörün de ilk sinyallerini vermiş oldu. 

Civilization VI'nın Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Civilization VI Duyuruldu!

YORUMLAR