Markafoni Kapanıyor!

Markafoni Kapanıyor!

Türkiye'nin en büyük e-ticaret sitelerinden olan Markafoni ticari faaliyetlerini sonlandıracağını resmi olarak duyurdu.

Firma, neden kapatıldığı hakkında detay vermezken internet sitesinde bir açıklama ile 30 Haziran 2017'de www.markafoni.com adresi üzerinden yürütülen faaliyetlerin sonlanacağı bilgisini paylaşıyor. Firma tarafından yapılan açıklamanın tam metni şu şekilde:

"Sevgili Müşterilerimiz,

30 Haziran 2017 tarihi itibariyle www.markafoni.com sitemizde yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimize üzülerek son veriyoruz.

Kurulmuş olduğumuz 2008 yılından itibaren bize göstermiş olduğunuz destek ve güven için hepinize teşekkür ederiz.

30 Haziran 2017 tarihine kadar satın alacağınız ürünlere ilişkin olarak sevkiyatlarımız devam etmektedir. Henüz sevk edilmemiş siperişleriniz ve iadeleriniz ile ilgili mevzuata uygun olarak standart işleyişimiz çerçevesinde çalışmalara devam edilecektir.

Siparişleriniz ve iadelerinizin takibi ile ilgili işlemlerinizi web sitemizin "siparişlerim" sayfasından yapabilir, her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi [email protected]╣markafoni.com adresine mail atarak iletebilirsiniz.

Sevgilerimizle

Markafon Ekibi"

Görüleceği üzere markafoni sadece mevcut durumu açıklayan bir mesaj paylaşıyor ve detaylara girmiyor. 9 yıldır hizmet veren Markafoni'nin bir bölümü geçtiğimiz yıllarda Naspers firmasına satılmış, bu firma daha sonradan Markafoni'nin tamamına sahip olmuştu.

BDDK, Bütün Kredi Kartlarını İnternetten Alışverişe Kapatıyor

YORUMLAR