M.A.R.S. Online Türkiye'de İlk Defa Tamindir Farkıyla

M.A.R.S. Online Türkiye'de İlk Defa Tamindir Farkıyla

Uzun zamandan beri online oyun severler tarafından sabırsızlıkla beklenen online TPS oyunu M.A.R.S. Online bugün itibariyle Türkiye’de ilk kez Tamindir tarafından yayınlandı. Gametolia Tamindir iş birliği ile duyurulan M.A.R.S. Online etkileyici görselleri ve yenilikçi oynanışı ile klişe online oyunlara bir tokat niteliğinde yapım.

Dünyanın en önemli oyun motorlarından birisi olan Unreal Engine teknolojisi kullanılarak hazırlanan M.A.R.S. Online oyunculara Mass Effect, Gears of War, Batman ve daha birçok Unreal Engine teknolojisi kullanan oyun ile aynı kalitede görsellik sağlıyor. Bir online oyunun ötesinde görselleri ile kendine hayran bırakan M.A.R.S. Online’ı farklı kılan bir diğer unsur ise oynanış.

Gears of War ile hemen hemen aynı oynanışa sahip olan M.A.R.S. Online oyuncuda bir online oyundan daha fazlasını oynuyormuş hissiyatı veriyor. Siper, koşu ve diğer oyun içi animasyonlar birçok online oyunun kat kat ilerisinde seyrediyor.

Sizde hemen bu eşsiz maceraya katılmak istiyorsanız Tamindir’in güvenli sunucularından M.A.R.S. Online’ı hızlı bir şekilde indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

M.A.R.S. Online'ı HEMEN İNDİRMEK İÇİN:

YORUMLAR