Mart 2016'da Youtube'da En Çok İzlenen Oyun Hangisi?

Mart 2016'da Youtube'da En Çok İzlenen Oyun Hangisi?

Youtube Gaming, her ayın ortalarında olduğu gibi bir önceki aya dair veriler sunuyor. Yayınlanan yeni raporda ise mart ayında Youtube üzerinde videoları en çok izlenen 10 oyun ortaya çıktı. Birinciliği ise The Division aldı.

Mart ayında çıkan oyunlar arasında şüphesiz en çok dikkat çeken Tom Clansy's The Division isimli Ubisoft oyunuydu. Uzun yıllar beklendikten sonra piyasaya çıkan oyun, büyük bir oyuncu kitlesi tarafından oynanmaya başlandı. Oldukça başarılı satış rakamlarına ulaşmayı başaran oyunun liste başında yer alması şaşırtıcı olmadı. Listenin en dikkat çekici oyunu ise Clash Royale'di. Clash of Clans'ın yapımcısı Supercell tarafından yayınlanan oyun, mobil platformların altını üstüne getirdi. Listeden de gördüğümüz üzere aynı başarıyı Youtube üzerinde de yakalamayı başarmış. 

Mortal Kombat X ise ikinci sırada yer almasıyla dikkatleri çeken bir başka oyun. Çıkışının üzerinden oldukça çok zaman geçmesine rağmen, oyun için mart ayı içerisinde yayınlanan Kombat Pack 2, muhtemelen oyuna olan ilgiyi tekrar canlandırdı. Listede yer alan oyunların tamamı ise şöyle:

1- The Division

2- Mortal Kombat X

3- Clash Royale

4- EA Sports UFC 2

5- Dark Souls 3

6- Pokkén Tournament

7- Stardew Valley

8- Minecraft: Story Mode

9- Subnautica

10- Disney Infinity 3.0

Google, YouTube Connect Uygulaması ile Canlı Yayınlara Hazır

YouTube Şu An Bir Çöpçatanlık Sitesi Olabilirdi

The Division Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

YORUMLAR