Mass Effect 3: Extended Cut Çıktı ve Ücretsiz İndirilebilir Halde

Mass Effect 3: Extended Cut Çıktı ve Ücretsiz İndirilebilir Halde

Serinin hayranlarınca finali büyük tepkiler toplayan Mass Effect 3 için yapımcı Bioware Mass Effect 3: Extended Cut DLC’sini duyurmuştu. Oyunun sonu ile ilgili birçok tartışma ve tepki vardı hatta oyunun sonunun değişmesi için Mass Effect 3 hayranları bir imza kampanyası dahi başlatmışlardı, bu tepkilere daha fazla seyirci kalamayan Bioware oyunun sonuna açıklık getirecek olan bir DLC hazırlamak için kolları sıvamıştı.

Bugün ise olay oyunun olay sonu için olan olay DLC yayınlandı, hem de tamamen ücretsiz indirebilir bir halde. Mass Effect 3: Extended Cut DLC’si yayınlandı ancak tartışmalar hala devam ediyor. Oyuncuların bir kısmı DLC’nin oyunun sonu için tatmin edici olduğunu savunurken bir kısmı da oyunun sonunda bir değişiklik olmayacağından dolayı herhangi bir artısının olmadığını savunuyor.

Mass Effect 3: Extended Cut oyunun sonunda herhangi bir değişiklik yaratmıyor sadece olayların perde arkasına göz atmamıza yarıyor yani sadece akıllarda kalan soru işaretlerini gidermek için böyle bir DLC yayınlandı. Sizde oyunun sonundan tatmin olmadıysanız Mass Effect 3: Extended Cut’ı ücretsiz olarak indirebilir ve oyunun sonunu tekrar oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR