Mass Effect 4 için Önerileriniz Merak Ediliyor

Mass Effect 4 için Önerileriniz Merak Ediliyor

Bioware, Mass Effect serisinin devamı için hayranlarının görüşlerini bekliyor.

Mass Effect 4 oyununun geçeceği zamanla ilgili önerilere açık olan Bioware, yeni oyunun Mass Effect üçlemesindeki olayların öncesinde mi yoksa sonrasında mı geçmesi gerektiğini oyunculara soruyor.

Mass Effect serisinin yapımcılarından Casey Hudson, Twitter üzerinden oyunculara yeni oyunun neyi konu almasını istediklerini sordu.

"Yeni Mass Effect oyunu hakkındaki önerilerinizi sıralayın." diyen Hudson, "Hangisi daha çok ilginizi çeker, üçlemenin sonrasında geçen bir oyun mu yoksa öncesinde geçen mi?" sorusunu sorarak, oyuncuların fikirlerini önemsediklerini de beyan etmiş oldu.

Bu mesaj, Hudson'ın oyuncuların fikrini sorduğu ilk twitter mesajı değil. Daha önce de, "Yeni Mass Effect oyununda ne görmek istersiniz?" sorusuyla oyunculardan öneri istemişti.

Mass Effect 4, önceki serinin ilerisini de geçmişini de anlatsa işi zor olacak. İki türlü de daha önce anlattıkları hikaye örgüsüne bağlı kalmaya çalışmak onları zorlayacaktır. Ancak yapımcı ekip bunun farkında. Bioware Montreal stüdyo direktörü Yanick Roy, yeni Mass Effect oyunuyla ilgili, "Önceki 3 oyunun çizdiği yola çok saygılı ve sadık olacak." açıklamasını yaptı.

Mass Effect serisinin yeni oyunuyla ilgili gelişmeleri bundan sonra da yakından takipte kalmaya devam edecek ve sizlere duyurmaya çalışacağız.

YORUMLAR