Mass Effect: Andromeda Koleksiyon Sürümünün Pahalı Bir Oyuncağı da Var

Mass Effect: Andromeda Koleksiyon Sürümünün Pahalı Bir Oyuncağı da Var

EA Games oyuncuları yine can evinden vuracak. Özel olarak tasarlanan kutusu ve farklı hediyeleriyle Mass Effect: Andromeda Collectors Edition içinde bir de tek başına 199 dolar fiyat etiketi taşıyan bir oyuncak taşıyor. Ancak bunu almak zorunlu değil.

Amazon alışveriş sitesinde Mass Effect: Collectors Edition kutusunun fiyatı iki farklı özel oyuncakla beraber tam 369 dolara denk geliyor.  Ancak içine bu hediyeleri eklemek zorunda değilsiniz. Bu hediyeler ayrı da satılıyorlar. Metal bir kuyuyla gelecek olan bu sürümün kutusundan tasarım çalışmaları kitapçığı, Andromeda konsept çalışmaları ve eğer tercih edersiniz iki adet farklı boylarda RC Nomad-Mako-ATV aracı çıkabiliyor.

RC Nomad-Mako-ATV uzaktan kumandayla kullanılabiliyor. 6 tekerlekli bu aracın ön ve arka tekerlekleri ayrı ayrı kontrol edilebiliyor, bu da araca kıvraklık sağlıyor. USB ile şarj edilebilir batarya, LED ışıklar ve bir de dahili mini kameraya sahip olan bu araç tek başına Amazon’da 199 dolardan satılıyor. RC Nomad-Mako-ATV akıllı telefonlarla da kontrol edilebiliyor.

Mass Effect Andromeda'nınFilm Tadındaki Fragmanı

Mass Effect: Andromeda Oynanış Videosu

E3 2016 Electronic Arts Konferansında Tanıtılan Tüm Oyun Videoları

YORUMLAR