MasterCard Send ile Para Transferleri Hızlanıyor

MasterCard Send ile Para Transferleri Hızlanıyor

İnternet bankacılığı, PayPal ya da diğer para gönderme servisleri olmadan yaptığınız para transferi anında gerçekleşmediği gibi 2 - 3 saat yada bir kaç gün sürebiliyor. İnternet bankacılığı ve PayPal gibi güvenilir servislerle hızlandırılan para transferi işlemlerini şimdi de MasterCard hızlandırıyor.

"MasterCard Send" olarak tanıtılan yeni sistem sayesinde internet bankacılığı ya da PayPal gibi servislere ihtiyaç duymadan neredeyse anlık para transferleri gerçekleştirebileceksiniz.

Standart para gönderme işlemlerine göre çok daha hızlı olacağı ve para gönderme işlemlerinin saniyeler içerisinde tamamlanacağını açıklayan MasterCard, kişilerin hem para gönderme hem de para alma işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilmelerini sağlamak istediğini belirtti.

Eğer daha önce yurt dışı para gönderimi ya da yurt dışından para alımı yaptıysanız işlerin oldukça yavaş işlediğini biliyorsunuzdur. 4 - 5 günü süren para transferlerinden kurtulup daha hızlı işlemler yapabiliyoruz fakat yurt dışı işlemlerinde yine de bir takım zorluklar çıkıyor ve gönderilen parayı elimize alabilmemiz için en az bir kaç gün kadar geçmesi gerekiyor.

Henüz hakkında daha fazla bilgi açıklanmayan MasterCard Send sistemi için çok yakın zamanda daha çok bilgi ve hatta tanıtımının da yapılması bekleniyor.

İnanması Güç Ama Kullanıcılar Internet Explorer'ı Bırakmak İstemiyor

YORUMLAR