Max Payne 3 Bir Yılda 4 Milyon Adet Sattı

Max Payne 3 Bir Yılda 4 Milyon Adet Sattı

Video oyun yayıncısı Take Two tarafından yapılan açıklamaya göre Max Payne 3 geçtiğimiz yıl çıkış yaptığı Mayıs ayından bu güne kadar geçen bir yıllık süre içerisinde toplam dört milyon kopya satarak, üçüncü şahıs nişancı oyunları arasında sağlam bir performansa imza atmayı başardı.

CVG (Computer And Video Games) verilerine göre oyun çıkış yaptığı ilk aylar içerisinde zaten 3 milyon satış yapmayı başarmıştı.

Max Payne 3 satışları oyun için yayınlanan son indirilebilir içerik olan ve kullanıcılara daha rekabetçi bir çoklu oyuncu deneyimi sunan Deathmatch Made in Heaven ile birlikte tekrar artış göstermeyi başarmıştı.

Oyun endüstrisinin geleneksel uyuyan yaz dönemlerinde satış sayılarını arttırmak için geçmişten deneyime sahip olan Take Two bakalım kullanıcılarına bu yaz için neler sunacak?

Max Payne 3 ile birlikte Brezilya'da devam eden oyun sırasında anlık olarak geçmişten anılarımız gözlerimizin önüne geliyor ve neden New York'u terk ederek, Brezilya'nın kana bulanmış sokaklarında geçen oyun deneyimine sahip olduğumuzu öğreniyoruz.

NBA 2K14 Çıkış Tarihi Açıklandı

YORUMLAR