Max Payne 3’e Yeni İçerik Çıkıyor

Max Payne 3’e Yeni İçerik Çıkıyor

Geçtiğimiz yılın Mayıs ayında çıkan aksiyon oyunu Max Payne 3 oyun severler tarafından olumlu eleştiriler almış ve yüksek puanlara layık görülmüştü. Hala severek oynanan oyun için yapımcı firma Rockstar yeni bir indirilebilir içerik çıkarma hazırlığında.

Max Payne 3’teki multiplayer modlarını çeşitlendirecek yeni içeriğin ismi Deathmatch Made in Heaven. Bugün itibariyle çıkacak olan içeriğin detayları Rockstar tarafından paylaşıldı.

Deatmatch Made in Heaven içinde 4 adet yeni multiplayer modu barındıracak:

Dead Men Walking

Bu modda her oyuncu elinde PT92 silahı, 60 mermi ve 3 adet ağrı kesiciye sahip olacak. Ellinizdeki bu materyallerle dalga dalga gelen düşmanlara karşı hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Ne kadar çok hayatta kalırsanız ona göre puan, yeni özellikler ve eşyalar alacaksınız.

Run and Stun

Super güçlü, süper hafif zırha sahip ve sınırsız dayanaklılığı bulunan Saci, diğer oyuncuları yakalamaya çalışacak.

 

Şok tabancası ve yakın mesafe vuruş saldırılarına sahip olan Saci, rakip oyuncuları öldürürerek takımına kazandıracak.

Marked Man

Geleneksel Deathmatch moduyla Max Payne 3’ün Vandetta sistemini birleştirecek.

Oyuncular Marked Man modunda her başarılı intikam (Vandetta) için 5 puan kazanacaklar. Bunu arka arkaya başaran oyuncu ise daha fazla tecrübe puanı kazanarak oyunu lider bitirecek.

Time Attack

Klasik bir Deathmatch moduna benzeyen Time Attack’ta farklı olan kısım; düşmanınızı vurduktan sonra ne kadar kısa sürede başka düşman vurduğunuza bağlı olarak kazanacağınız puanın değişmesi. Bu özelliği onun diğer modlardan daha hızlı bir oyun deneyimi sunmasını sağlayacak.

İçerikle beraber gelecek olan yeni 4 modun yalın tanımları yukarıdaki gibi. İndirilebilir içerik bugün itibariyle piyasada. Ancak Avrupa PS3 sahipleri içeriğe sahip olabilmek için 30 Ocak’ı beklemek zorundalar. Onun dışında kalanlar 9.99 dolara Deathmatch Made in Heaven’ı satın alabilirler.

GTA 6 için Fikirler

YORUMLAR