McAfee, Dünya Parola Günü İçin Oyun Çıkardı

McAfee, Dünya Parola Günü İçin Oyun Çıkardı

McAfee, 4 Mayıs Dünya Parola Günü'ne dikkat çekmek için True Key Game adında bir oyun çıkardı. Popüler güvenlik şirketi, oyunların ilgi çektiğini ve bunun güvenlik hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen genç insanlara ulaşmanın en iyi yolu olduğunu düşünüyor.

Şirketin paylaştığı bir blog yazısında, "Dünyanın en güvenilir siber güvenlik şirketlerinden birinin bir parçası olarak, online gizliliğinizi korumak ve daha güvenli bir dijital dünya yaratmaya yardımcı olmak için çalışıyoruz" denildi. Şirket ayrıca, "Kullanıcıların korunması gerektiğini düşünüyoruz ve küçük ayrıntılar biliyoruz. Güvenliği artırmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış özellikler sunmak için her zaman gayret gösteriyoruz. Bu yazımızda, Dünya Parola Günü için hazırladığımız birkaç heyecan verici yeni özelliği paylaşacağız" ifadeleri kullandı.

Bir MacAfee çalışanı Michel Duguay tarafından tasarlanan oyun, içerisinde güvenlikle ilgili işe yarar trickleri barındırıyor. Diğer yandan, tüketicilere şifre yöneticilerinin ve iyi şifre seçiminin faydalarını da öğretiyor. Bu bağlantıya tıklayarak oyuna ulaşabilirsiniz.

McAfee İsmi Geri Döndü

YORUMLAR