Medal of Honor Pacific Assault Origin'de Bedava!

Medal of Honor Pacific Assault Origin'de Bedava!

Zaman zaman Origin oyun platformu üzerinde çeşitli ücretsiz oyun fırsatlarıyla karşımıza çıkan Electronic Arts, Medal of Honor Pacific Assault adlı 2. Dünya Savaşı temalı FPS oyununu bedava olarak oyun severlere dağıtıyor.

Electronic Arts'ın "On the House" olarak adlandırdığı uygulamada daha önceden klasik Red Alert oyunlarının, Syberia 2'nin, Need for Speed oyunlarının oyunculara hediye edildiğini görmüştük. Aslında Medal of Honor Pacific Assault da daha önceden ücretsiz dağıtılmıştı. Bu kampanya tekrarlarınıyor ve Medal of Honor Pacific Assault yeniden bedava yapılıyor, eğer oyunu daha önceden indiremediyseniz bu sefer indirebileceksiniz.

Hatırlanacağı üzere Medal of Honor Pacific Assault 2004 yılında çıkış yapmıştı. Daha öncesinde Medal of Honor: Allied Assault oyun dünyasında bir devrim yaratmıştı ve Normandiya Çıkarması'nı heyecan dolu bir şekilde bize yaşatmıştı. Bu oyunun başarısının ardından 2. Dünya Savaşı'nın Pasifik cephesine yolculuk ettiğimiz Medal of Honor Pacific Assault da iyi inceleme puanları alarak serinin başarısını koruyordu.

Eğer biraz nostalji yapmak veya eski bilgisayarınızın çalıştırabileceği bir oyun oynamak isterseniz Medal of Honor Pacific Assault'u bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz indirebilirsiniz:

GOG'dan Ücretsiz Alan Wake Sürprizi!

YORUMLAR