Medal of Honor: Pacific Assult Herkese Bedava

Medal of Honor: Pacific Assult Herkese Bedava

Medal of Honor: Pacific Assault, 2 Kasım 2004 tarihinde piyasaya çıkmış ve büyük övgüler almayı başarmıştı. FPS türünü seven oyuncular tarafından büyük beğeniler kazanan oyun, şimdi herkes için bir süreliğine ücretsiz oldu.

Electronic Arts, kendi çıkardığı oyunları dijital ortamda Origin ismini verdiği bir platformla dağıtıyor. Steam muadili bu platform üzerinden oyunlar satın alınabildiği gibi başka özellikler de sağlanabiliyor. Bu platform üzerinde "On the House" ismini verdiği bir etkinlikle oyunculara ücretsiz oyunlar da sunuyor.  

Oyuncular tarafından çok sevilen "On the House" etkinliğinin son konuğu ise Medal of Honor: Pacific Assult oldu. Bizleri İkinci Dünya Savaşı cephelerine götüren ve Er Tomas Cohlin'in hikayesini anlatan oyun, Pearl Harbor Baskını sonrasında geçiyordu. Pasifik Cephesi boyunca süren oyun, FPS türünün iyi örneklerinden biri olarak gösteriliyordu. 

Bu oyunu kütüphanenize katmak için ise yapmanız oldukça basit. Önce aşağıda yer alan linklerden Origin programını indirmeniz gerekiyor. Sonrasında bir hesabınız varsa giriş yapmak ya da yeni bir hesap açmak. Bunun ardından aşağıdaki bağlantıyı kullanarak On the House bölümünden ücretsiz oyununuzu almak:

EA Oyunların Netflix'i Origin Access ile Steam'i Tahtından Edebilir

Origin Sistemi Değişecek


YORUMLAR