Medium Nihayet Android Kullanıcılarına Ulaştı!

Medium Nihayet Android Kullanıcılarına Ulaştı!

Twitter'ı oluşturan kurucu kadro içerisinde yer almış olan Evan Williams, iOS kullanıcıları için hazırlamış olduğu Medium isimli uygulamasıyla dikkat çekmişti. RSS takibinden sıkılıp daha kişisel bir içerik takibi yapmak isteyenlere veya içerik üreticisi olanlar için sunulmuş olan bu uygulama sonunda Android kullanıcılarına da ulaştı.

Birkaç hafta önce deneme amacıyla sınırlı bir kullanıcı grubuna sunulan Medium sonunda herkesin indirebileceği hazır durumuna ulaştı. Uygulamayı kullanmak isteyeceklerin kendilerine soracakları ilk sorulardan bir tanesi de "İngilizce mi?" olacaktır. Medium Türkçe birçok yazılı içeriğe kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir uygulama. Sade ve kolay anlaşılır arayüz tasarımına minimalist bir stil de katmayı başaran Medium, kullanıcılarının gözüne hitap ederken dakikalar içerisinde benimseyeceğiniz bir kullanıcı deneyimi sunmayı başarıyor.

Medium uygulamasının Google Play mağazasına geç ulaşmasının en büyük avantajlarından bir tanesi belki de kullanıcıların büyüyen bir kitleyi takip etmek için beklemek zorunda kalmayacak olmaları. Uygulama içerisinde zevkinize göre yazılı içerik veya yazar bulmanız çok kolay. Daha önce Medium kullanmadıysanız aşağıda yer alan Android ve iOS sürümlerini butonlara tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Galatasaraylı Felipo Melo'nun Android Oyunu Çıktı!

Dropbox Android Uygulaması Güncellendi, Daha Şık Oldu

YORUMLAR