Mega Man 1-6 iOS ve Android Platformuna Geliyor

Mega Man 1-6 iOS ve Android Platformuna Geliyor

Capcom'un efsanevi Mega Man oyununu daha önce oynadıysanız, Ocak 2017'de sizi çok güzel bir haber bekliyor. Capcom, iOS ve Android platformu için Mega Man 1-6'yı piyasaya çıkaracağını açıkladı. Açıklamaya göre her oyun 2 dolarlık bir fiyata sahip olacak ve her klasiği ayrı ayrı oynayabileceğiz.

Capcom'un resmi blogunda yer alan duyuruda, "Mavi bombacı'nın orijinal maceraları nihayet iOS ve Android platformları için yola çıkıyor. Bu sevimli uygulamalar, uzun zamandır oynayan hayranlar için bir hatırlatma olacak. Yeni oyuncular ise Mega Man'i bu kadar popüler ve ikonik bir karakter yapan detaylarla tanışacaklar" ifadeleri kullanıldı.

Çıkacak oyunların detaylarına baktığımızda ise, hikayeler şu şekilde sıralanmış:

  • Mega Man Mobile: Kötü adamımız Dr. Wily'i durdurmaya çalıştığımız ilk oyun, klasik aksiyon platformunda bizlerle olacak.
  • Mega Man 2 Mobile: Dr. Wily, dünyayı tehdit etmek için yeniden doğacak. Karşısında sadece Mega Man durabilir!
  • Mega Man 3 Mobile: Bilinmeyen gezegenlerde çılgın robotlarla savaşacağız. Mega Man bu gizemli krizi çözmek için bir yöntem belirlemek zorunda!
  • Mega Man 4 Mobile: Mega Man'in gizemli uzay yolculuğundan bu yana bir yıl geçti. Yeni düşmanımız Dr. Cossack gelecek.
  • Mega Man 5 Mobile: Manik robotlar şehirde kaosa neden oluyor. Proto Man ne amaçlıyor olabilir? Bunu sadece Mega Man öğrenebilir.
  • Mega Man 6 Mobile: Küresel robot ittifakı kuruldu, yeni sağlanan barış, gizemli Mr. X tarafından tehdit ediliyor.
Her halükarda bir efsanenin yeniden doğduğuna tanıklık edeceğiz. Oyunlar çıktıkça sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

YORUMLAR