Meizu M2 Modeli Hem Hızlı, Hem Güzel, Hem de Sadece 300 TL

Meizu M2 Modeli Hem Hızlı, Hem Güzel, Hem de Sadece 300 TL

Orta seviye telefonlar arasında kendine yer arayan Meizu M2 akıllı telefonu, alçak gönüllü görünüm ve özellikleriyle her keseye hitap etmeyi hedefliyor.

Meizu Türkiye'de bilinen bir marka. Markayı Ubuntu işletim sistemi ile çalışan telefonlarından da tanıyoruz. Meizu M2 akıllı telefonu; 13 MP kamerası, 1280 x 720 piksel çözünürlükte görüntü kalitesi ve MediaTek imzalı 1.3 GHz hızında 4 çekirdekli bir işlemcisi ile Mali-T720 MP2 grafik birimiyle geliyor. Bu özellikleriyle de fiyat performans dengesinde kararlı bir yerde duruyor.

Kaportasının altında böyle bir elektronik aksam bulunduran Meizu M2 hizmet elemanlarını da; 2 GB bellek, microSD destekli 16 GB arttırılabilir depolama alanı, 13 MP arka ve 5 MP ön kamera, 2500 mAh batarya kapasitesi ve çift sim kart desteği olarak tanıtıyor. Meizu M2’nin kalınlığını 8.7 milimetre olduğu da daha önceden konuşuluyordu.

Bu özellikleri ile Meziu M2’nin Çin’deki fiyatı 600 Yuan (100 $'dan az), bu da Türkiye’de yaklaşık 300 - 350 TL’ye satılabileceğini gösteriyor.

Meizu daha önce birkaç kere farklı distribütörler tarafından pazarlanmaya çalışılmıştı. Bakalım yeni Meizu M2 için de böyle bir girişim olacak mı?

Meizu MX5 Tanıtıldı

Ubuntu İşletim Sistemine Sahip Meizu MX4 Satışa Sunuldu

Alibaba'dan, Çinli Telefon Üreticisi Meizu'ya Dev Yatırım Geldi

YORUMLAR