Meizu M6 Note'un Yeni Görüntüleri Sızdırıldı

Meizu M6 Note'un Yeni Görüntüleri Sızdırıldı

Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu'nun 23 Ağustos tarihinde tanıtmaya hazırlandığı yeni akıllı telefonu M6 Note'un iki adet gerçek görseli internete sızdırıldı. Sızdırılan görsellerde telefonun birçok detayı açıkça görülebiliyor.

Samsung Galaxy Note 8 ile aynı tarihte dünyaya tanıtılacak olan Meizu M6 Note'un sızdırılan görsellerine baktığımız zaman birisinin telefonun ön yüzünü diğerinin ise arka panelini gösterdiğini görüyoruz. M6 Note da diğer akıllı telefonların birçoğu gibi gündemi yakalayarak 13 megapiksel çözünürlüklü çift arka kameralı bir düzen kullanıyor.

Fakat dikkat çeken durum bu çift kameranın üzerinde yer alan 4 adet LED flaş oluyor. Bu 4'lü LED flaşları en son Meizu E2 akıllı telefonunda görmüştük.

Ön yüze baktığımız zaman ise akıllı telefonun 5.5 inç'lik Full HD bir ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Alt tarafta ise birçok Meizu cihazında olduğu gibi bir parmak okuyucu sensör yer alıyor. M6 Note'un diğer özelliklerinin ise MediaTek P25 işlemci, 4GB RAM, 64GB dahili hafıza ve 4.000mAh batarya şeklinde olması bekleniyor. Akıllı telefonun Çin'de 1.599 yuan yani 250$ civarı bir fiyatla satılacağı düşünülüyor.

Meizu Pro 7 ve 7 Plus Resmileşti, Çift Ekran İle Geliyorlar!

YORUMLAR