Meizu Pro 7'ye Ait Olduğu Söylenen Yeni Görüntüler Paylaşıldı

Meizu Pro 7'ye Ait Olduğu Söylenen Yeni Görüntüler Paylaşıldı
Uğur Sağlam
Uğur Sağlam Mobil
YORUM YAZ

Çin menşeli telefon üreticisi Meizu, yeni modelleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Son dönemde Çinli markaların ilgi görmesinden dolayı şirket yeni modellerini peş peşe çıkaracak.

Bildiğiniz üzere Meizu gibi telefon üreticileri, fiyatı uygun ve özellikleri güçlü telefonlar ürettikleri için oldukça fazla tercih ediliyor. Henüz tüm dünyada etkili bir satış imkanı bulamayan Meizu, kısıtlı imkanlara rağmen oldukça iyi satış rakamlarına sahip.

Meizu'un üzerinde çalıştığı yeni telefon modeli Meizu Pro 7 de ortaya çıktı. Teknik açıdan oldukça güçlü olması beklenen Meizu Pro 7'ye ait olduğu söylenen render görüntüleri yayınlandı. Bu görüntülerle birlikte telefonun ön panelini ve kamerasını rahatlıkla görebiliyoruz.

Meizu Pro 7 kavisli ekrana sahip!

Özellikle Samsung telefonlarında görmeye alışkın olduğumuz kavisli ekran teknolojisi Meizu Pro 7'de de kullanılacak. Bu sayede Meizu kullanıcıları tasarım olarak oldukça şık bir telefon kullanabilirler.

Meizu Pro 7 tasarımı

Telefonun ekran kısmında çerçeve iyice inceltilmiş. Aynı zamanda Meizu, ekran boşluklarını siyah kaplama ile kapatarak oldukça şık bir görüntü elde etmiş. Telefonun arka kısmında ise damla şeklinde kamera bulunuyor. Yüksek çözünürlüklü bir kameraya sahip olacağı söylenen Meizu Pro 7'nin lensleri üzerinde de oldukça detaylı bir çalışma yapılıyor.

Henüz Meizu tarafından resmi olarak onaylanmayan Meizu Pro 7 hakkında bildiklerimiz bu kadar. Eğer telefon doğrulanırsa, işte o zaman diğer teknik özelliklerini ayrıntılı olarak öğrenebiliriz.

Meizu’nun Olduğu İddia Edilen Akıllı Saat Sahte Çıktı

Meizu’dan iPhone Benzeri Ucuz M3E 

YORUMLAR