Meizu’nun Olduğu İddia Edilen Akıllı Saat Sahte Çıktı

Meizu’nun Olduğu İddia Edilen Akıllı Saat Sahte Çıktı

Meizu Çin Halk Cumhuriyetinin yükselen yeni teknolojik şirketlerinden biri. 2016 yılında dikkat çeken akıllı telefon modellerini Asya’da Pazar sokmayı başaran şirket hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Geçtiğimiz günlerde Meizu imzalı bir akıllı saatin görüntüleri internete sızdı. Android Headlines’ın haberine göre bu saat bir süre Meizu’nun yeni akıllı saati olarak web sitelerinde boy gösterdi. Metal bilekliğe sahip olan akıllı saat klasik çember tasarımlı bir cihazdı. Biraz Moto 360’ı andıran saat Asya’da Meizu sever tüketicileri heyecanlandırdı. İnternete sızan resimlerde akıllı saatin ön yüzü görünmüyordu ancak sırtındaki kapağında Meizu yazısı açıkça okunabiliyordu.

Ancak Meizu bu sene her hangi bir akıllı saat ürünü tanıtımı yapmayacaklarını ve piyasaya çıkarmayacaklarını açıklayınca bu sızan görüntünün de bir manası kalmadı. Geriye sadece bu ürünü kimin ve neden Meizu adıyla internet sızdırmış olabileceği sorusu kaldı. Belki de dolandırıcı bir grup bu resim sızıp Meizu açıklama yapmasaydı bu sahte ürünü Meizu adı altında pazarlayacaktı. Ancak bu da şimdilik sadece bir varsayım. 

Meizu’dan iPhone Benzeri Ucuz M3E

YORUMLAR