Memeoirs ile WhatsApp Konuşmalarınızı Resimli Hatıra Defterine Çevirin

Memeoirs ile WhatsApp Konuşmalarınızı Resimli Hatıra Defterine Çevirin

Memeoirs olarak e-posta, Facebook veya WhatsApp konuşmalarını özel kitap haline getiren firma bugünden itibaren kitaplarına resim ekleme desteği de getirerek WhatsApp Hatıra Kitapları oluşturmaya başlıyor. Artık anılarınızı kendi resimlerinizle süsleyerek Memeoirs sayesinde kaliteli kitaplar haline getirebilirsiniz.

Memeoirs firmasının işleyişi çok basit, WhatsApp'ınızı açıyor ve dilediğiniz kişiyle geçen konuşmalarınızı geçmiş bölümünden kaydediyorsunuz. Daha sonra bu dosyayı Memeoirs'e e-posta aracılığıyla ulaştırdığınızda işlem başlamış oluyor. Memeoirs'in kendi tasarım ve formatına göre oluşturacağı kitapta siz de ufak kişiselleştirme taleplerinde bulunabiliyorsunuz böylece kitabınız hazırlanmaya başlıyor. Firmanın yeni getirdiği resim özelliğiyle artık tasarımlar ve genel olarak kitabın görünüşü çok daha renkli ve özel.

Dünya çapından birçok çift veya arkadaş birlikte gönderdikleri resim ve konuşma kaydıyla ellerine geen kitaptan oldukça memnun kalmışlar. Firmanın kendi sitesinde paylaştığı kullanıcı yorum ve dönütlerine bakarsanız aslında kitap tasarımının hiç de fena olmadığını göreceksiniz. Memeoirs bu kitaplar için özel yüksek kaliteli Munken yapraklarını kullanıyor. Bu sayede kitabınız elinize geçtiğinde gerçek bir kitapçıdan alınmış kaliteli sayfa ve baskı hissi veriyor.

Yeni resim desteği Memeoirs'in arayüz tasarımını da değiştirmesine neden oldu ve firma bu desteğin yakında e-posta ve Facebook konuşmaları için de geçerli olacağını söylüyor. Dijital yaşantınızdan özel hatıralar oluşturmak ve daha detaylı bilgiler edinmek için Memeoirs'in web servisini buradan ziyaret edebilirsiniz.

PlayStation 4'ün 2.0 Sistem Güncellemesi Masamune'un Çıkış Tarihi Açıklandı

Microsoft Lumia Markası Artık Resmileşti

YORUMLAR