Merakımızı Giderecek Apple Watch Video Rehberleri Yayınlandı

Merakımızı Giderecek Apple Watch Video Rehberleri Yayınlandı

Apple Watch’u kolunuza taktıktan sonra iPhone ile senkronize etmek elbette yetmiyor. Peki, Apple Watch ile neler yapabiliyoruz? Bunları da video rehberlerden öğreniyoruz. 

Apple Watch’un piyasaya çıkması için geri sayım devam ediyor. Apple ürünlerini heyecanla bekleyen kullanıcıların yanı sıra aklında bir akıllı saat olmayanları bile etkileyebilecek tanıtım videolarına yenileri eklendi. Yeni eklenen videolar reklam amaçlı değil. Daha çok Apple Watch’un önemli özelliklerinin teker teker anlatıldığı görsel ‘rehberler’ olarak tanımlanabilirler.

Apple Watch’dan merhaba. Saati ilk aldığınızda, bununla neler yapabilirim sorusuna verilmiş kısa ve öz bir rehber yayınlandı. Bu video saatin tüm özelliklerini basit bir şekilde anlatıyor. 

Apple Watch’un mesajlara cevap vermek için tamamen yeni bir arayüzü var. Buna alışmak çok zaman almıyor. Ancak ilk defa karşılaşanlar için aşağıdaki rehberi takip etmek faydalı olabilir. 

Apple Watch klasik saat kavramını terk etmiyor. Bunun için saatin görüntülendiği ekranları farklı kılsa da geleneksel çizgilerden çok da uzaklaşmamış. Bu saat yüzlerini nasıl kullanabileceğimizi hemen aşağıdan öğrenebiliyoruz. 

Apple Watch sadece mesaj okumak, haritada yolunuzu bulmak ya da zamanı öğrenmek için kullanılan basit bir giyilebilir cihaz değil. Elbette sosyal yaşantınıza da bazı kolaylıklar getiriyor. Ancak biraz daha fazlası bu cihazda mevcut. Dijital Dokunuşlar adı altında iletişimi ve saatin tüm özelliklerini yeni ve kolay yönlerini yine Apple Watch’dan öğreniyoruz. Dijital Dokunuşlar video rehberi Apple Watch’un düğmeleri ile ekranının birlikte ne kadar kullanışlı olduğunu adım adım bize öğretiyor. 

Apple Watch Nedir, Ne Yapar, Ne Yapamaz?

Apple Watch Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Apple Watch Gold Edition Değerini Hak Ediyor mu?

YORUMLAR