Merakla Beklenen Captain Marvel Fragmanı Yayınlandı!

Merakla Beklenen Captain Marvel Fragmanı Yayınlandı!

Marvel’ın ilk kadın süper kahraman filmi Captain Marvel’ın merakla beklenen fragmanı yayınladı. 

Marvel Studios’un 10 yıl önce Iron Man ile başlattığı Marvel Sinematik Evreni’nin tek kadın süper kahraman filmi olan Captain Marvel, son yılların en iddialı projelerinden bir tanesi. 

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan resmi görsellerde, Carol Danver’si nam-ı diğer Captain Marvel’ı en net haliyle görme şansımıza olmuştu. Ve bugün yayınlanan fragman ile gelmiş geçmiş en güçlü süper kahramana ilk bakışımızı atıyoruz.

Çizgi romandaki ikonik görünümüyle karşımıza çıkan Captain Marvel,  iki uzaylı ırkın savaşının ortasında kalan dünyayı kurtarmak için amansız bir mücadeleye girecek. Zira yayınlanan fragmanda da Carol’ın hayatını baştan aşağı değiştiren sürece kısa da olsa göz atıyoruz. Fragmanda dikkat çeken diğer isimler ise tabii ki S.H.I.E.L.D. müdürü Nick Fury ve kahramanımızın akıl hocalığını yapacak olan Doktor Walter Lawson.

Yönetmen koltuğunda Anna Boden ve Ryan Fleck ikilisinin oturduğu Captain Marvel solo filmiyle izleyicilerin karşısına çıktıktan sonra, macerasına Avengers 4’te devam edecek

Marvel Sinematik Evreni’nin solo filme sahip ilk kadın kahramanını, 2015 yapımı "Room" filmiyle En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını kucaklayan Brie Larson canlandıracak. Larson’ın yanı sıra, Samuel L. Jackson, Clark Gregg, Gemma Chan, Lashana Lynch, Lee Pace, Jude Law, Djimon Hounsou, Ben Mendelsohn ve Annette Bening'in rol aldığı Captain Marvel, 8 Mart 2019’da izleyicilerin karşısına çıkacak.

Captain Marvel'ın fragmanını beğendiniz mi? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.