Merakla Beklenen Xiaomi Mi 5'in Tüm Resimleri ve Özellikleri Paylaşıldı

Merakla Beklenen Xiaomi Mi 5'in Tüm Resimleri ve Özellikleri Paylaşıldı

Yaptığı başarılı telefon satışları ve ürettiği fiyat performans ürünü cihazlarıyla kullanıcılarının sevgisini kazanan Xiaomi, uzun zamandır merakla beklenen telefonu Mi 5 hakkındaki gerekli tüm bilgileri paylaştı.

Çin merkezli teknoloji şirketi, performans konusunda oldukça başarılı telefonu Mi 5 hakkında bir süredir sızıntılar paylaşıyordu. Aslına bakarsanız şirket bir süre telefonunu basına tam olarak yansıtmayıp Mi 5'e olan ilgiyi arttırmaya çalıştı. Bu düşüncesinde başarılı da olan Xiaomi, telefonla ilgili artık zamanının geldiğini düşündüğünü tüm ayrıntıları paylaştı. Mi 5, Xiaomi'nin ürettiği telefonlar arasında en renkli olanı diyebiliriz. Çünkü telefonun pembe, beyaz ve mat sarı gibi renk seçenekleri bulunuyor.

Xiaomi Mi 5'in 1440x2560 çözünürlüğünde 5.2 inç boyutunda bir ekranı ve 3030mAh bataryası bulunuyor. Özçekim yapmayı sevenler için ise 8 MP ön ve 16 MP arka olmak üzere oldukça başarılı iki tane kamerası var. Mi 5'in 4GB RAM'ini ve parmak izi okuyabilme özelliğini de söylemeden geçmeyelim. Bu arada telefonda dahili hafıza konusunda iki farklı seçenek bulunuyor. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre 16 GB veya 64 GB olan Xiaomi Mi 5 modelini satın alabiliyor.

Deyim yerindeyse performans canavarı olan bu telefon 387 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Bu fiyat yukarıda da bahsettiğimiz gibi modelin özelliklerine göre farklılık gösterebiliyor.

Xiaomi Mi Pad 2: Fiyat Performans Canavarı 8 inç Tablet

5.5 inçlik Dev Xiaomi Redmi Note 3 Tanıtıldı, İşte Fiyatı ve Çıkış Tarihi

YORUMLAR