Mercan Mavisi Renkte ve Yenilenmiş Galaxy S7 Edge Raflarda

Mercan Mavisi Renkte ve Yenilenmiş Galaxy S7 Edge Raflarda

İlk defa Galaxy Note 7'lerle ortaya çıkan mercan mavisi seçeneği bundan sonra Galaxy S7 Edge'ler için de kullanılabilir olacak. Samsung mercan mavisine sahip Galaxy S7 Edge'leri Tayvan ve Singapur'da satışa sundu.

Renk kataloğuna patlama vakalarıyla ünlenen Note 7'lerle birlikte yeni bir seçenek daha ekleyen Samsung, ilgi çekici bir renk ortaya çıkarmıştı. "Mercan mavisi" adı verilen renk ile telefon daha göz alıcı ve ilgi çekici bir hale gelmişti. Telefonların kısa süre içerisinde piyasadan toplatılması ise bu renkten haberdar olanların sayısının yükselmesine izin vermedi. Bu renge olan ilgiyi keşfeden Samsung, mercan mavisine rengine sahip S7 Edge'lerini satışa sundu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile Galaxy S7 Edge modelleri için mercan mavisi renk seçeneğini kullanıcılara sunacağını belirten Samsung, telefonun güncellenmiş ve renklenmiş halini piyasaya sürdü. İlk olarak Tayvan ve Singapur'da görülen yeni S7 Edge'ler renkteki farklılık olarak kendini belli ediyor. Ayrıca S7 Edge'lerde yapılan yenilik renk seçeneği ile kısıtlı kalmayıp seriyi güçlendirecek ve telefona olan ilgiyi arttıracak. Böylece 8 ay önce tanıtılan S7 Edge modeli yenilenmiş yüzüyle tekrardan kullanıcılara sunulacak. Öte yandan telefonun diğer ülkelere ne zaman geleceği hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Ayrıca geçtiğimiz haftalarda da Note 7'lerde ortaya çıkan "Always On" özelliğini kişiselleştirebilme imkanı S7 Edge'lere getirilmişti. Şimdi de Note 7'lerin rengini S7 Edge'ye veren Samsung, Note 7'nin beğenilen özelliklerini kullanarak zararını kapatma peşinde olabilir.

Samsung, Galaxy S7'lere Galaxy Note 7 Özellikleri Getiriyor

Samsung Raporları Yayınlandı Galaxy Note 7 Hasarı Ortaya Çıktı

YORUMLAR