Metal Gear Solid V: The Phantom Pain için Android ve iOS Uygulamaları Yayınlandı

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain için Android ve iOS Uygulamaları Yayınlandı

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain için Android ve iOS uygulamaları Konami tarafından yayınlandı. Ground Zeroes oyununda olduğu gibi The Phantom Pain'de de oyundaki haritayı kontrol etmek için ikinci ekranımız akıllı cihazlar oldu.

Hideo Kojima ve ekibi tarafından geliştirilen son Metal Gear oyunu olan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain'de tek gözünü yitirmiş kahramanımız Snake'in geri dönüş ve intikam mücadelesine tanık oluyoruz. Snake geri döndüğünü belli etmek için tek başına ölümcül bir göreve atılıyor ve Sovyet ordusu tarafından kaçırılan arkadaşını düşman üssünden kurtarmaya çalışıyor. Bize de bu zorlu görevlerde ona yardım etmek düşüyor.

Konami tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan bu uygulama sayesinde ise Snake'e yardım etmek biraz daha kolaylaşıyor. Serinin eski oyunu Ground Zeroes oyununda olduğu gibi The Phantom Pain'de de oyundaki haritayı kontrol etmek için ikinci ekranımız akıllı telefonlar oldu ve buradan birkaç işlemi gerçekleştirme imkanına sahibiz. Destek helikopteri çağırma, navigasyon sistemi ve oyun içinde çalınan efsanevi müzikleri dinleme gibi işlevleri bu uygulama sayesinde kolaylıkla yapabiliyoruz.

Playstation 3, Playstation 4 ve Xbox One konsollarında oyunu oynuyorsanız, Android 4.2-üzeri veya iOS 8.0-üzeri sistemleri destekleyen bir akıllı cihaza sahipseniz aşağıdaki bağlantılardan ücretsiz olarak uygulamaya erişebilirsiniz:

Metal Gear Solid Üzerine Hideo Kojima Röportajı

YORUMLAR