Metallica'nın Gitaristi Kirk Hammett, 250 Gitar Riff'i Sakladığı iPhone'unu Kaybetti

Metallica'nın Gitaristi Kirk Hammett, 250 Gitar Riff'i Sakladığı iPhone'unu Kaybetti

Dünyaca ünlü popüler metal müzik grubu Metallica’nın gitaristi Kirk Hammett, Metallica’nın yeni albümünde kullanacakları 250 gitar riff’inin bulunduğu iPhone’nunu kaybettiğini açıkladı.

iPhone ve iPad için geliştirilen pek çok uygulama, müzisyenlerin oldukça dikkatini çekiyor. Öyle ki bazı müzisyenler ve gruplar albümlerini bu cihazlar üzerinden bile hazırlayabiliyor. Metallica’nın gitaristi Kirk Hammett da bestelerini bu cihazlar üzerinden yapanlardan biri. Geçtiğimiz günlerde Jasta Show ile yaptığı bir röportajda; iPhone’unda Metallica’nın yeni albümünde kullanılacak olan 250 gitar riff’i sakladığını ve ne yazık ki iPhone’unu kaybettiğini açıkladı.

Telefonunun yedeğini almayı ihmal ettiği için üzgün olduğunu ve bir süre morali bozuk gezdiğini belirten Kirk Hammett, kaybolan 250 gitar riff’inden sadece 8 tanesini hazırlayabilmiş. Ünlü gitaristin bu denli üzgün olması emeklerinin boşa gitmesi gerçekten üzücü bir durum. Bundan sonra Kirk Hammett’ın ve diğer müzisyenlerin bu olaydan ders alarak cihazlarının yedeklerini almayı ihmal etmeyeceklerini umuyoruz. Siz de bu gibi durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız aşağıdaki yedekleme uygulamalarını kullanabilirsiniz.WhatsApp, Spam Bildirme Özelliği İle Tacizlere Son Verecek!

YouTube Artık 2012 Modelden Eski Cihazları Desteklemeyecek

YORUMLAR