Metro 2033 PC Oyununa Ücretsiz Sahip Olmak İster misiniz? (Sona Erdi)

Metro 2033 PC Oyununa Ücretsiz Sahip Olmak İster misiniz? (Sona Erdi)

THQ, Facebook sayfası üzerinde kullanıcılarına Metro 2033 bilgisayar oyunu için Steam üzerinden aktifleştirebilecekleri ücretsiz anahtar kodları dağıtmaya başladı.

Son zamanlarda hayranlarına Black Friday ve yaklaşan tatil etkinlikleri için fiyat indirimleri yapan THQ'nun bu son hamlesi gerçekten birçok oyuncuyu mutlu edecek cinsten.

Şimdi yayıncı firma Facebook üzerinden PC platformu için geliştirilen Metro 2033 adlı oyunun ücretsiz kopyalarını dağıtmaya devam ediyor.

Eğer sizde Steam üzerinden aktifleştirebileceğiniz Metro 2033 PC oyun koduna sahip olmak istiyorsanız, yapmanız gereken şey çok basit. THQ Facebook sayfasına giriş yaptıktan sonra beğen butonuna tıklayarak karşınıza çıkacak sayfa üzerinde Redeem Code seçeneğine tıkladıktan sonra, size sorulacak olan uygulama erişim izinlerini kabul ederek kodunuzu alıyorsunuz ve ardından Steam üzerinden oyunu aktifleştirebiliyorsunuz.

Sonrasında Valve'ın dijital satış servisi Steam üzerinden Metro 2033 PC oyun sürümünü tam olarak bilgisayarınıza indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

THQ tarafından gerçekleştirilen ücretsiz Metro 2033 PC oyunu kampanyası sona ermiştir.

YORUMLAR