Metro Redux'ın Switch Versiyonu için Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Beklenen gün en nihayetinde geldi ve Metro Redux Switch için de satışa sunuldu.

Beklenen gün en nihayetinde geldi ve Metro Redux Switch için de satışa sunuldu. Deep Silver ve 4A Games, bunu kutlamak için güzel bir çıkış fragmanı yayınladılar.

Fragmanın oldukça farklı bir sunumu var. Klasik oyun içi görüntüler ile sinematik sahnelerin harmanlanması ile oluşturulmamış. Tam bir film tadında olmuş. Metro trenindeki bir yolcuyu elindeki Switch konsolunda Metro oyununu oynarken görüyoruz. Ancak çok geçmeden gerçek dünya oyunun dünyası ile aynı hale geliyor ve videodaki kişi bir nevi Artyom rolüne bürünüyor.

Oldukça yaratıcı bir şekilde hazırlanmış olan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dilerim!

Metro 2033 konusu

Nükleer savaş sonrasında dünya Karanlık Çağ'a giriyor. Hayatta kalanların metro tünellerinde yaşamaya mecbur kaldıkları Moskova şehri harabelerinde geçen Metro 2033 oyununda, Artyom karakterini yönetiyorsunuz. Eviniz olarak gördüğünüz istasyonu ve afetzedeleri, gerek tünellerde gerekse de dış mekanlarda kol gezen her türden düşmana karşı korumak için uğraşıyorsunuz.

Metro: Last Light konusu

2034 yılında geçen Metro: Last Light, Metro 2033 oyununun hikayesini devam ettiriyor. İnsanlıktan geriye kalanlar tünellerde yaşamaya devam ediyorlar ama birlik olmanın aksine, D6'nın askeri mahzenlerindeki bir tür nükleer cihaz olan nihai güç için mücadele halindedirler. Bunun da iç savaşa dönmesi an meselesidir. Siz ise yine Artyom olarak bu durumun yaşanmasını engelleyebilecek tek kişi konumundasınız.

YORUMLAR