Metroda Şarjı Bitince Kafayı Sıyıran Kız Videosu Sosyal Medyada Patladı

Metroda Şarjı Bitince Kafayı Sıyıran Kız Videosu Sosyal Medyada Patladı

Geçtiğimiz hafta Çin’de bir metro treninde çekilmiş görüntüler sosyal medyada ilgi uyandırıyor. Bu video insanların mobil hayata ve akıllı telefonlara olan bağımlılığının düşündürücü bir örneği ve 5 günde 800 bin kere izlendi.

Çin’de bir metro araçlarının birinde çekilen “kafayı sıyıran kız” videosu sosyal medyada ilgi uyandırıyor. Oldukça kalabalık görünen metro aracında bir köşede oturan ve telefonunu kurcalayan kızın, telefonuna verdiği çılgın tepkiler etrafındakileri oldukça rahatsız etse de, insanlar bir süre sonra kendi telefonlarına geri dönüyorlar.

İlk önce gelen bir mesajla sinir krizine girdiği sanılan genç kadının, daha sonra bu davranışının şarjı tükenen ve kapanan cep telefonuna verdiği bir tepki olduğu anlaşılıyor. Akıllı telefonuyla bağlantısı kopan kadın yaklaşık 2 dakika boyunca oldukça rahatsız edici bir ruh haline bürünüyor.

Cep telefonu ve mobil yaşam bağımlılığı özellikle Asya ülkelerinde çok yaygın. Çevrimiçi olmadan yaşamayı akıllarına bile getiremeyen Asya nüfusunun yüzde 85’i günlük hayatının çoğunu mobil telefonlarına yapışmış olarak sürdürüyorlar.

İşte internette paylaşılan video, izlerken PC’nizin sesini çok açmayın. ( İş yerindeki arkadaşlarınızı rahatsız edebilir.)

Bağımlılık Yapma Garantili Mobil Oyunlar

Android İçin Sigara Bırakma Uygulamaları

Mobil Oyunlarda Düşündüğümüzden Daha Fazla Vakit Geçirdiğimiz Ortaya Çıktı

YORUMLAR