MGH '18 Zirvesi ile Geleceğin Kalbi Manisa'da Atacak

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ENSO kulübünün düzenlediği küresel gelişimdeki yenilikçi teknolojiler temalı MGH’18 zirvesi başlıyor. Tamindir olarak medya sponsoru olduğumuz MGH ’18 My Idea is Globe’s Home zirvesi ile geleceğin kalbi Manisa’da atacak.

Küresel gelişimde iyileştirmeler, yenilikçi teknolojiler temalı MGH’18 zirvesi, 26 - 27 Nisan’da Prof. Dr. Ümit Doğal Arınç Kültür Merkezi’nde düzenlenecek. Tüm okulların ücretsiz olarak katılabileceği etkinlik, Perşembe ve Cuma günü 3 oturum şeklinde düzenlenecek.

26 Nisan Perşembe günü 1. oturum Mitsubishi Electric’den Mehmet Berk Günay’ın eFactory semineri, 2. oturum Ece Calp - Can Üstündağ’ın anlatımıyla bir sporcu gözüyle potansiyel enerjinin kinetik enerjiye dönüşümü, 3. oturum Ar-Ge ve İnovasyon Paneli (Bosh ve İzeltas) şeklinde geçecek. Panel sonrası Brainstorming oturumunda firmaların üretim alanlarında yapılabilecek yenilikçi projelere ilişkin soru cevap bölümü olacak. Bu oturumda güzel proje çıkartan öğrenciler sertifikalandırılacak.

Etkinliğin ikinci günü de 3 oturum olarak gerçekleşecek. Sektörün önde gelen isimleri yıl içinde yaptıkları bir Kaizen Projesini workshop alanında öğrencilere birebir sunum yapacaklar. 3. oturum sonunda gıda mühendisliği öğrencilerinin hazırlamış olduğu projeler workshop alanında sergilenecek ve ilk 3’e giren öğrencilere sertifika verilecek. Etkinliğin son gününde TREN BOSTANLI’da kutlama (içecek + ulaşım 35 TL) yapılacak.

Etkinlik Kaydı: https://www.eventbrite.com/e/mgh-18-zirvesi-mcbu-enso-tickets-44714119134

Facebook: https://www.facebook.com/cbuenso/

Instagram: https://www.instagram.com/cbuenso/

Etkinlik Yeri: 

YORUMLAR