Microdia microSD Kart Samsung Galaxy S6 Egde'den Daha Pahalı

Microdia microSD Kart Samsung Galaxy S6 Egde'den Daha Pahalı

Android tutkunları telefonlarında microSD kart yuvası bulunması hep istemişlerdir. Microdia Extra Elite 512 GB microSD kartı, bu tutkularını bir kere daha düşünmelerine yol açabilir.

512 GB bellek kapasitesi olan ultra-hızlı Microdia Extra Elite 512 GB microSD kartın artıları çok fazla. Microdia Extra Elite 512 GB microSD kart bildiğimiz diğer SD kartlara göre 30 kat daha hızlı. Microdia Extra Elite 512 GB mikroSD, saniyede 300 MB veri okuma ve yazma özelliğine sahip.

Yüksek kapasite ve performansı bir arada sunan Microdia Extra Elite 512 GB microSD kartının performansını ne kadar iyi olsa da fiyatı oldukça düşündürücü. Fiyatının 1.000 dolar civarında olacağı konuşuluyor, ancak henüz kesinleşmiş değil. Öte yandan standart özelliklere sahip bir Microdia marka  64 GB mikroSD kartın fiyatı 15 dolar civarında.

Farklı bir kitleye hitap eden 512 GB’lik bu canavar mikroSD daha çok fotoğraf makineleri ya da video kameraları için düşünülmüş bir model. Zaten 600 doların üzerinde para vererek alınan her hangi bir akıllı telefonda, telefonla aynı fiyatta bir microSD kullanmak pek akıl karı değil gibi görünüyor. 

SanDisk 512GB Hafıza Kartı Fiyatıyla Üzdü

SanDisk 512 GB ile Dünyanın En Büyük SD Kartını Çıkardı

YORUMLAR