Microsoft, Android Telefonlardan da PowerPoint Sunumları Yaptıracak

Microsoft, Android Telefonlardan da PowerPoint Sunumları Yaptıracak

Bir Windows Phone uygulaması olan Office Remote Android için güncellenerek profesyonel sunumlarda bize yardımcı olacak. Microsoft sessiz sedasın uygulamanın Android sürümünü güncelliyor.

Eskiden sadece Windows Phone için hizmet veren Office Remote ile PowerPoint sunumlarınızı başlatabilecek, slayt değiştirebilecek, Excel çalışma tablolarınızın ve hazırladığınız raporlarınızın arasında sadece telefonunuzu kullanarak dolaşabileceksiniz.

Office Remote Android'e şu özelliklerle geliyor; sonraki, önceki ve son slayta geçmek, slayt küçük resimlerini görüntülemek, sunum süresini ve slayt numaralarını görüntülemek, kaydırarak çalışma sayfalarını değiştirmek, dilimleyici, pivot tablo ve filtreleri kullanmak, çalışma sayfasında yukarı çıkmak veya aşağı inmek, yakınlaştırma yüzdesini değiştirmek ve yorumları görebilmek.

Office Remote'u Android telefonlarda kullanmak için sunum yapacağınız PC ya da dizüstü bilgisayarda Office Remote vekil uygulamasının kurulu olması gerekiyor. Böylece toplantılar da ya da okulda yapacağınız yerde sunumunuzu cihazın başında yapmak zorunda kalmıyor, daha etkili bir sunum için perdenin başına geçebiliyorsunuz. 

Yeni Microsoft Office 2016 Sızdırıldı

YORUMLAR