Microsoft, Bing Tags İçin Güncelleme Çıkarıyor

Microsoft, Bing Tags İçin Güncelleme Çıkarıyor

Microsoft, resmi bloğunda yayımladığı yazıda Bing Tags uygulamasına yeni özellikler getirdiğini duyurdu. Yazıda ilk etkinin önemli olduğunu ve dijital çağda web üzerinde görünürlüğün ilk aşamayı oluşturduğunu vurgulayan Bing ekibi, Bing Tags uygulamasının geçmişinden bahsetti.

Geçen yıl Bing Tags uygulaması, web üzerindeki sayfalarda kullanıcıların kendilerini ya da arkadaşlarını etiketlemelerini sağlamak üzere çıkarılmıştı. Bing’de Facebook aracılığıyla bağlanarak Facebook arkadaşlarınızın hangi sayfalarda göründüğünü öğrenmek de mümkün oluyordu.

Şimdi de kullanıcıların geri bildirimlerine dayanarak Bing Tags uygulamasını bir adım öteye taşıma kararı aldığını söyleyen Bing ekibi, etiketleri daha geniş bir kitleye görünür hale getireceğini belirtiyor. Artık kullanıcılar etiketlenmek istediği sayfaları kolayca belirleyecekler ve bu sayfalar arama sonuçlarında görünecek.  Bu sayfalar sizin Twitter profiliniz, bloğunuz ya da kişisel sayfanız olabilir. Bing Tags, sizi temsil eden sayfaları vurgulamanıza izin verecek. Bunun yanı sıra bu yeni özellik sayesinde arkadaşlarınızın, onlarla ilişkili sayfalarda etiketlenmesine yardım edebileceksiniz. Arkadaşınızın ismi bir çevrim içi gazetede ya da yerel bir yayımda yer alıyorsa onları etiketlemeniz mümkün olacak. Daha sonra onlar etiketlenmeyi onayladıklarında Bing aramalarında görülebilecekler.

Bing’de görünürlük konusunda tüm kontrolün sizde olduğunu unutmayın. Ayrıca eğer Bing kullanıcısı iseniz, etiketlenmelerinizin, siz onaylamadığınız sürece herkese görünür duruma gelmeyeceğinden emin olun.

Sony SmartWatch Artık Türkiye'de

YORUMLAR