Microsoft Çılgın Bir Surface Book Pro 4 Değiş Tokuş Kampanyası Başlattı

Microsoft Çılgın Bir Surface Book Pro 4 Değiş Tokuş Kampanyası Başlattı

ABD’de Apple ürünleri ve MacBook satın almak isteyenler şimdi Microsoft’un cömert bir kampanya girişimi ile karşı karşıya kalmış vaziyetteler. Yeni Macbook almak isteyenler için Surface Book Pro 4 değişimi, neredeyse dünyanın en karlı alışverişi haline geldi.

Microsoft ABD’de başlattığı ve 10 Kasım’a kadar sürdürmeyi planladığı değiş tokuş kampanyası, Apple ürünlerini getirip muadili Microsoft cihaz satın alanlara neredeyse 650 dolara kadar takas imkanı verecek. Eğer bir Apple dizüstü bilgisayar ile bir Microsoft Surface Book değiştirmeyi düşünürseniz doğrudan 650 dolar indirim alma şansınız var. Microsoft’un takas programına dahil olan cihazlar ise aşağıdaki gibi açıklanmış.

Mobil platformda da durum farklı değil. Bir iPad getirip Microsoft tablet almak isterseniz ürünün yaşı ve teknik özellikleri doğrultusunda 450 dolarlık bir takas söz konusu olabiliyor. Bir iPhone 7 için de Microsoft kredi hanenize 580 dolar ekleyecek.

Microsoft’un yaptığı bu teklif her hangi bir Apple ürünün Surface Book Pro 4 ile değiştirecekleri ilgilendiriyor. Aslında bir MacBook Air dizüstünü 450 dolara takas ediyor olmak oldukça karlı bir alışverişe benziyor. Bakalım Microsoft bu kampanyadan ne karlı çıkacak.

Microsoft resmi sitesi bu takas ve geri dönüşümü bir süredir yapıyordu. Ancak Apple ürünler bu programda daha cazip hale getirildiler. Microsoft’un bu teklifi Surface Book almak isteyenler için 10 Kasım’a kadar devam edecek.

 Microsoft Surface Pro 4:Apple MacBook'un Tek Rakibi

Surface Book Pro 5 Çıkış Tarihi, Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı

Microsoft Surface Book ve Apple MacBook Karşılaştırması

YORUMLAR