Microsoft, Daha Hızlı ve Akıllı Outlook için Beta Sürümü Başlattı

Microsoft, Daha Hızlı ve Akıllı Outlook için Beta Sürümü Başlattı

Microsoft bugün Outlook.com'un beta sürümünü başlatıyor. Yeni Outlook.com, kullanıcılar adına pek çok özellik getiriyor. Ayrıca Outlook.com'un tasarımında da değişikliğe gidiliyor.

Beta süreci boyunca güncelleme içerisinde olacak Outlook.com'da iyileştirilmiş sohbet görünümü, daha hızlı okuma ve dosyaları daha hızlı şekilde ekleme özellikleri güncellenecek. Yenilenen arama arayüzü kenarda yer almak yerine, gelen kutusunun tepesine yerleştirilecek. Bu bölüm, size e-posta iletilerini ve kişileri gösterecek. Ayrıca yeni Outlook.com e-postaları, gelen ve gönderilen tüm fotoğrafları tek bir noktaya toplayarak daha sade hale getirilecek.

Outlook.com'da hala sohbet özelliğinin olması ve Microsoft'un bu özelliğe yenilik getirdiğini görmek güzel. Yenilik olarak, popüler GIF animasyonları ve emojileri doğrudan karşı tarafa gönderebileceksiniz. Özel arama bölümü sayesinde uygun içerikler kolaylıkla bulunabilecek.

İsteğe bağlı olarak katılımın mümkün olduğu bu beta sürümü sadece web üzerinde çalışıyor. Kullanıcılar Outlook.com’da yer alan “Beta’yı deneyin – Try the beta” düğmesi aracılığıyla yeni beta görünümünü deneyimleyebilecekler.

Mobil Outlook Artık Daha Akıllı

Outlook Premium Artık Herkese Açık

YORUMLAR